Wish List 0

Delivery and Returns

Teslimat Süreci

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Ürünler stokta bulunuyorsa  48 saat içerisinde üretim gerektiriyorsa müşteri hizmetleri tarafından bilgi almanızı rica ederiz.
Siparişim ne zaman bana ulaşır?
Sipariş kargoya verildikten sonra kargo firmasının teslim süresi ve mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Kargo firmasından ve mücbir sebeplerden dolayı teslimatı geciken ürünlerden firmamız sorumlu değildir.
Siparişimin teslimat adresini değişebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edilmeden satış departmanımız ile irtibata geçiniz.
Sipariş alıcı kişisini değişebilir miyim?
Siparişiniz kargoya teslim edilmeden satış departmanımız ile irtibata geçiniz.
Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmam gerekiyor?
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz  iade edilir.
Siparişim tarafıma ulaşmazsa nasıl bir yol izlemeliyim?
Destek birimimiz ile irtibata geçiniz.

İptal ve İade Koşulları
 
Ürünün kasasına yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, su ile yıkanması, ürünün kullanılması, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, su alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerin neden olduğu arızalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakım, onarım kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arızalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, vb. beklenmeyen aşınma, yıpranma, bozulma, kullanıcı veya başkası tarafından tamir edilme veya parça değiştirme girişimi garanti kapsamına alınmamaktadır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarından ürün garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanabilecektir.